Walentynkowa TRANSMISJA LIVE I premiera ONLINE spektaklu VICTORIA / True Woman Show w GARNIZONIE SZTUKI – teatrze pozytywnych emocji

Walentynkowa TRANSMISJA LIVE I premiera ONLINE spektaklu VICTORIA / True Woman Show w GARNIZONIE SZTUKI – teatrze pozytywnych emocji

Walentynkowa TRANSMISJA LIVE I premiera ONLINE spektaklu VICTORIA / True Woman Show w GARNIZONIE SZTUKI – teatrze pozytywnych emocji

W GARNIZONIE SZTUKI – teatrze pozytywnych emocji już 14 lutego odbędzie się specjalna, walentynkowa odsłona spektaklu VICTORIA / True Woman Show. Na scenie w znakomitych kreacjach wystąpią: Edyta Olszówka, Anita Sokołowska, Ewa Konstancja Bułhak, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Szczepaniak. Możesz usiąść wygodnie na naszej widowni i spędzić dzień zakochanych razem z nami. Możesz też, nie wychodząc z domu być jednym z gości i wziąć udział w premierze spektaklu online. A wszystko to NA ŻYWO, 14 lutego o godzinie 19:30, prosto z teatru Garnizon Sztuki. 

 

VICTORIA / True Woman Show to idealny spektakl na dzień zakochanych. To komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń́. O miłości do innych, ale też do samego siebie. 

W Walentynki odbędzie się premierowo live streaming spektaklu, dzięki czemu teatr przeniesie się do Waszego domu, a wspaniałe gwiazdy będą na wyciągnięcie ręki! To wydarzenie będzie wyjątkowe także dzięki swej interaktywnej formule. Podczas transmisji online spektaklu każdy z widzów będzie mógł wysłać sms z życzeniami dla ukochanej osoby, a najciekawsze z tych życzeń będą odczytane ze sceny przez naszych aktorów. 

Spektakl jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas!

 

O KOBIETACH NIE TYLKO DLA KOBIET!

Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno?

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:

Wiktoria – wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, 

Justyna – przepracowana Matka – Polka, dla której rodzina jest najważniejsza

oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach – szefowa korporacji 

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega?  Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek? 

A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

 

Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same. – mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.

 

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / True Woman Show, w doborowej obsadzie!

 

OBSADA:

Justyna – Ewa Konstancja BUŁHAK

Wiktoria – Edyta OLSZÓWKA

Ewa – Anita SOKOŁOWSKA

Oskar – Krzysztof SZCZEPANIAK

Gucio – Zbigniew ZAMACHOWSKI

 

scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec Kostrzewski

scenografia i kostiumy – Anna Adamek

muzyka – Piotr Łabonarski

wizualizacje – Maria Matylda Wojciechowska

reżyseria świateł – Paulina Góral

choreografia i ruch sceniczny – Ewelina Adamska – Porczyk

 

Premiera: 11/09/2021 

 

Zapraszamy!

KUP BILET

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)