Bilety i Vouchery

Bilety dostępne na:

NNaszej stronie w zakładce repertuar

Bilety grupowe: bilety@garnizonsztuki.org.pl

Kasa Teatru: kasa@garnizonsztuki.org.pl

BILETY NORMALNE

Bilet wstępu z przypisanym miejscem siedzącym, jego cena jest uzależniona od spektaklu i miejsca na widowni.

BILETY ULGOWE

Dla studentów, emerytów, rencistów, dostępny jedynie w kasie teatru, zakup możliwy jedynie za okazaniem dokumentu uprawniającego do ulgi, jedna legitymacja uprawnia do zakupu jednego biletu ulgowego, ilość biletów ulgowych jest ograniczona.

WEJŚCIÓWKI

To bilet wstępu bez miejsca siedzącego, w cenie połowy najtańszego biletu z miejscem numerowanym, sprzedawane są na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu, ilość wejściówek jest ograniczona, Teatr ma prawo odmówić sprzedaży wejściówek na wybrane wydarzenia. Widzowie, którzy zakupili wejściówki mogą wejść na widownię po wyraźnym komunikacie Obsługi Widowni, tuż przed rozpoczęciem spektaklu

VOUCHERY

Jest to bilet otwarty, który można wymienić na wybrane Wydarzenie w ramach dostępności wolnych miejsc, ważność Vouchera wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.

BILETY GRUPOWE

Rezerwacji biletów grupowych można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 w Biurze Organizacji Widza pod mailem bilety@garnizonsztuki.org.pl

Najważniejsze informacje

PPokaż…

VOUCHER

1. Voucher to bilet otwarty na dowolny spektakl wystawiany w siedzibie Teatru Garnizon Sztuki, przy ul.Marii Konopnickiej 6, ważny przez 6 miesięcy.

2. Koszt Vouchera dla jednej osoby to 160 zł, dla dwóch osób 320 zł (niezależnie od strefy cenowej).

3. Voucher można zakupić zarówno w kasie Teatru jak i za pośrednictwem strony internetowej www.garnizonsztuki.org.pl.

4. Voucher można zrealizować w następujący sposób:
-kupując bilety przez stronę internetową, wpisując w odpowiednie pole kod Vouchera
– dokonując rezerwacji osobiście, telefonicznie lub mailowo w kasie Teatru.

5. Rezerwacja miejsc jest możliwa z odpowiednim wyprzedzeniem (nie gwarantujemy dostępności miejsc w ostatniej chwili), pod warunkiem, że data spektaklu mieści się w dacie ważności Vouchera.

6. Rezerwacji można dokonać na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Garnizon Sztuki, który dostępny jest na stronie internetowej, z wyłączeniem wydarzeń specjalnych, spektakli gościnnych, premier oraz spektakli zastrzeżonych przez Dyrekcję Teatru (np. Sylwester).

7. Po dokonaniu rezerwacji należy zgłosić się do kasy Teatru w celu wymiany Vouchera na bilety z przypisanymi miejscami.

8. Jeśli cena biletu jest niższa niż wartość Vouchera kasa Teatru nie zwraca różnicy, nie ma również możliwości dopłaty do biletu w droższej strefie cenowej.

9. Voucher, który nie zostanie wymieniony w kasie na bilety nie daje prawa do zajęcia miejsc na widowni.

10. Vouchery nie podlegają zwrotowi.

11. Za niewykorzystany Voucher nie przysługuje zwrot pieniędzy.

12. Zrealizowany Voucher nie podlega zwrotowi, ani wymianie.

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)