SAME PLUSY i GRACE I GLORIA zagramy jeszcze w lutym;-)

SAME PLUSY i GRACE I GLORIA zagramy jeszcze w lutym;-)

SAME PLUSY i GRACE I GLORIA zagramy jeszcze w lutym;-)

Jeszcze w lutym na deskach naszego teatru zagramy spektakle, które skradły Wasze serca. Już 20 lutego wystawimy GRACE i GLORIA z udziałem znakomitego kobiecego duetu, Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec a 27 i 28 lutego wystawimy jeden z naszych hitów teatralnych SAME PLUSY w gwiazdorskiej obsadzie: Gabriela Muskała, Marieta Żukowska, Grażyna Wolszczak i Michał Czernecki. 

GRACE I GLORIA

20 lutego / godz. 16:00 

Bilety można kupić   TUTAJ

Grace i Gloria to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji.

Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.

Obsada:

Stanisława CELIŃSKA 

Lucyna MALEC

Reżyseria: Bogdan AUGUSTYNIAK

Muzyka: Jerzy SATANOWSKI

Scenografia: Jerzy RUDZKI

Spektakl zdobył trzy pierwsze nagrody

na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych w Siedlcach w 2013 roku:

– Pierwszą Nagrodę Jury w kategorii Najlepszy Spektakl,

– Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepszy Spektakl.

– Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepsza Scenografia

SAME PLUSY #OnLIFE – to komediodramat o tym, że w życiu warto ŻYĆ…nie tylko dla siebie. W spektaklu występują znakomici aktorzy: Gabriela MUSKAŁA, Grażyna WOLSZCZAK, Marieta ŻUKOWSKA i Michał CZERNECKI/Łukasz SIMLAT. Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz a reżyserem wybitny, wyróżniony wieloma nagrodami reżyser teatralny i telewizyjny Wawrzyniec Kostrzewski. 

SAME PLUSY – Opis spektaklu

27.02 / godz. 20:00 
28.02/ godz. 18:00

Bilety można kupić   TUTAJ

Zuza to współczesna polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus. Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące koleżanki z pracy: niezbyt pojętna blondynka i zawzięta feministka okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet machismo-boss wysupłuje z siebie drobiny empatii i wrażliwości. Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? Oto jest pytanie….

OBSADA:

ZUZA: Gabriela MUSKAŁA

RYŚKA: Grażyna WOLSZCZAK

ELCIA: Marieta ŻUKOWSKA

KRZYSZTOF: Michał CZERNECKI / Łukasz SIMLAT

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ

ADAPTACJA i REŻYSERIA: Wawrzyniec KOSTRZEWSKI

Scenografia: Anna ADAMEK

Muzyka: Piotr ŁABONARSKI

Wizualizacje: Maria WOJCIECHOWSKA

Reżyseria ruchu scenicznego: Jarosław STANIEK i Katarzyna ZIELONKA

Kostiumy: Anna MĘCZYŃSKA i Jacek MOZOLWESKI

Fundacja Garnizon Sztuki zaprasza także na spektakle: PozytywniCzworo do poprawki. 

PROJEKT Z MISJĄ!

W spektaklu „Same Plusy” i kampanii społecznej #OnLIFE, której współorganizatorem jest portal ONET, opowiadamy o pladze naszych czasów – o samotności. Wszyscy bohaterowie naszej opowieści cierpią na tę przypadłość. Coraz częściej widzimy ludzi, którzy nawet jeśli się spotykają, to spędzają ten czas nie razem, ale obok siebie. A przecież wspólny czas to najcenniejsze dobro, którym możemy podzielić się z drugą osobą. Oderwijmy się od telefonu, rozejrzyjmy się wokół siebie, rozmawiajmy ze sobą, patrzmy sobie w oczy, przyjaźnijmy się. Internet jest wspaniałym narzędziem, korzystajmy z niego, ale nie zapominajmy o prawdziwym życiu.

Zaloguj się do prawdziwego życia. Bądź tu i teraz…bądź z nami OnLIFE!!!

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)