PLEJADA GWIAZD NA PREMIERZE SPEKTAKLU VICTORIA/ TRUE WOMAN SHOW!

PLEJADA GWIAZD NA PREMIERZE SPEKTAKLU VICTORIA/ TRUE WOMAN SHOW!

PLEJADA GWIAZD NA PREMIERZE SPEKTAKLU VICTORIA/ TRUE WOMAN SHOW!

W sobotę, 11 września w warszawskim Garnizonie Sztuki – teatrze pozytywnych emocji odbyła się galowa premiera spektaklu Victoria / True Woman Show. Spektakl.
O KOBIETACH, ALE NIE TYLKO DLA KOBIET!


VICTORIA / True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń, z udziałem wspaniałych gwiazd: Edyty Olszówki, Anity Sokołowskiej, Ewy Konstancji Bułhak, Zbigniewa Zamachowskiego, Krzysztofa Szczepaniaka. Spektakl spotkał się ze świetnym przyjęciem przez publiczność, a brawurowa gra aktorów nagrodzona została gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Autorem i reżyserem sztuki jest Wawrzyniec Kostrzewski.


Na premierze VICTORIA / True Woman Show pojawiło się mnistwo gwizd, a wśród nich m.in.: Marta Żmuda – Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą, Joanna Jędrzejczyk z partnerem, Katarzyna Stankiewicz, Marta Wierzbicka, Marek Koterski z Małgorzatą Bogdańską, Gabriela Muskała, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki z żoną, Beata Ścibakówna, Ewa Kasprzyk z partnerem Michałem Kozerskim, Sławomir Zapała, Zygmunt Chajzer oraz wiele innych.


Spektakl jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas!


Victoria / True Woman Show to eksperymentalny show w doborowej obsadzie!


Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same.
Pod pozorem absurdalnego show telewizyjnego chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań – mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.


OBSADA:
Justyna – Ewa Konstancja BUŁHAK
Wiktoria – Edyta OLSZÓWKA
Ewa – Anita SOKOŁOWSKA
Oskar – Krzysztof SZCZEPANIAK
Gucio – Zbigniew ZAMACHOWSKI
scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec KOSTRZEWSKI

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)