Otwieramy się dla Ciebie. Startuje Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji.

Otwieramy się dla Ciebie. <span class=Startuje Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji." style="height:auto; width:100%; margin:0 auto;">

Otwieramy się dla Ciebie. Startuje Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji.

Fundacja Garnizon Sztuki od 6 lat realizuje projekty teatralne, a we wrześniu tego roku otwiera w samym centrum Warszawy, przy ul. Konopnickiej 6  GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji.

Powstanie nowoczesne miejsce o interdyscyplinarnym charakterze, gdzie kontynuowana będzie idea Fundacji łączenia społecznej misji ze szlachetną rozrywką. Na deskach GARNIZONU SZTUKI będzie można oglądać teatralne hity Fundacji: POZYTYWNYCH, SAME PLUSY, CZWORO DO POPRAWKI. Scena GARNIZONU otwarta będzie też dla innych interesujących projektów wpisujących się w ideę Fundacji. Od września do repertuaru teatru wejdą także lubiane przez publiczność spektakle a wśród nich m.in. “W POSZUKIWANIU MIŁOŚCI” (Jakobi i Leidental) w gwiazdorskiej obsadzie oraz spektakl “20 LEXUSÓW NA CZWARTEK” grupy Potem – o – tem, którą pokochało zwłaszcza młode pokolenie widzów. A już 31 października zaprosimy na najnowszą premierę tej grupy NIE DO POWIEDZENIA. Uroczyste otwarcie teatru zaplanowane jest na styczeń 2021.

Wszystkie projekty Fundacji Garnizon Sztuki – spektakle i towarzyszące im kampanie społeczne – poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówimy o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję. Naszą ideą jest łączenie społecznej misji ze szlachetną rozrywką. Ta idea kontynuowana będzie na scenie teatru GARNIZON SZTUKI. Widza postawimy w centrum, to widz będzie współtworzył razem z naszymi znakomitymi aktorami i twórcami to miejsce. Wciągniemy go w tajemnicze zakamarki świata teatru. Chcemy aby nasz teatr umożliwiał swobodny dialog z publicznością, był otwartym polem twórczym dla wszystkich tych, którzy chcą realizować dobre i ciekawe projekty. Żaden przekaz online nie odda prawdziwej emocji, która płynie ze sceny w stronę żywej widowni, zapada w umysł i serce, powraca energią na sceniczne deski. Teatr to spotkanie żywych ludzi, których łączy autentyczne współodczuwanie. I taki będzie nasz Teatr: pełen energii, będący lustrem naszych pragnień, pokrzepiający. Czasami skrzący się radością, czasami tchnący melancholią, ale zawsze dający nadzieję; uśmiechnięty, ale niebłahy, mądry, ale niementorski, bliski, ale nienachalny, świeży, ale niebanalny. Chcemy nieść pozytywny przekaz i dobrą energię. Marzymy o tym, by zmieniać świat na lepsze.

GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji.

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)