GRAMY razem z WOŚP 

GRAMY razem z WOŚP 

GRAMY razem z WOŚP 

Garnizon Sztuki – teatr pozytywnych emocji dla 30. jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

W Teatrze Garnizon Sztuki, 2 lutego odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Zagramy charytatywny spektakl NIEPAMIĘĆ, który wesprze cel 30. Finału WOŚP. Na scenie sami znakomici aktorzy, a wśród nich zobaczymy: Karolinę Gorczycę, Magdalenę Kumorek, Krzysztofa Czeczota, Marcina Korcza, Krystiana Pestę.  Tematem przewodnim tegorocznej zbiórki jest szeroko pojęta dziecięca okulistyka. 30. jubileuszowy Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

 

Cały zespół Teatru Garnizon Sztuki razem z aktorami i realizatorami, 2 lutego zagra w całości charytatywny spektakl dla 30. jubileuszowego Finału WOŚP, który tym razem zabrzmi pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce. Celem Finału jest m.in.: uruchomienie pierwszego w Polsce centrum symulacji operacji okulistycznych. 

 

Zagraj RAZEM z nami!

 

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Bywa nazywany królem zmysłów i odzwierciedleniem duszy. Ponad 80% wszystkich wrażeń oraz informacji o otaczającym nas świecie odbieramy za pomocą zmysłu wzroku, a jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój organizmu człowieka. Teatr jest miejscem, w którym widz chłonie sztukę za pomocą tego właśnie zmysłu. Dlatego też tegoroczna tematyka zbiórki jest tak ważna i bliska nam, ludziom teatru. 

Dołącz do nas i zagraj razem z nami! Kup bilet na charytatywny spektakl NIEPAMIĘĆ na stronie www.garnizonsztuki.org.pl/repertuar lub weź udział w specjalnej aukcji na www.aukcje.wosp.org.pl i wylicytuj podwójne zaproszenie VIP na to wydarzenie. 

Zwycięzców zapraszamy po spektaklu na spotkanie z aktorami, lampkę szampana, wspólne zdjęcie. Każda ze zwycięskich par otrzyma w prezencie plakat spektaklu z autografami aktorów wraz z indywidualną dedykacją.

W specjalnej aukcji wystawionych jest 10 podwójnych zaproszeń. 

Z każdego biletu zakupionego na spektakl NIEPAMIĘĆ 3 lutego, 10% zasili także konto WOŚP.

 

NIEPAMIĘĆ, to najnowsza premiera Teatru Garnizon Sztuki, najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego Marka Modzelewskiego, w reżyserii Piotra Ratajczaka. To przewrotna, pełna błyskotliwych dialogów tragikomedia. Jest zaskakującą, trzymającą w napięciu historią o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

 

Popularny i wielokrotnie nagradzany aktor, człowiek sukcesu, celebryta. Z piękną żoną i poukładanym życiem. Spotykają się na niezobowiązującej kolacji po latach z byłą żoną i jej nowym chłopakiem. 

Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach – nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe. Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

 

Więcej na: www.garnizonsztuki.org.pl / www.wosp.org.pl 

 

Obsada:

 AGATA: Karolina GORCZYCA / Agnieszka WIĘDŁOCHA 

AGNIESZKA: Magdalena KUMOREK

MARCIN: Krzysztof CZECZOT / Rafał KRÓLIKOWSKI 

KAMIL: Marcin KORCZ

KORNEL: Krystian PESTA

 

Scenariusz: Marek Modzelewski

Reżyseria i opracowanie muzyczne: Piotr Ratajczak

Scenografia i reżyseria świateł: Marcin Chlanda

Kostiumy: Monika Ulańska/Grupa Mixer

Plastyka ruchu: Arkadiusz Buszko 

 

Spektakl powstał w koprodukcji z Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. Premiera warszawska spektaklu NIEPAMIĘĆ odbyła się 12 listopada 2021. 

 

NIEPAMIĘĆ gramy też: 3.02, 17.02, 18.02

 

Zapraszamy!

 

 

KUP BILET

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)