Hej! Zapraszamy Was do nas. Spotkajmy się w teatrze, który bucha pozytywną energią, uśmiechem i gościnnością. Jesteś przedszkolakiem, chodzisz do podstawówki, czy do liceum – nieważne, każdy znajdzie coś dla siebie. Oderwijcie się na chwilę od komputerów i smartfonów, naciśnijcie „escape“ w opcji on-line, nie pożałujecie. Teatr to wielka przygoda w realu.

 

Tu na żywo będziecie mogli zobaczyć sztuki, które Was rozbawią, wzruszą, a może będą początkiem rozmowy z rodzicami o ważnych sprawach. Możecie w naszym teatrze uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez mistrzów sceny. Być może niektórzy z Was zostaną w przyszłości aktorami. Reszta z pewnością zakocha się w scenie i będzie już zawsze zasiadać na widowni. Chcecie dowiedzieć się jak się pisze teatralne sztuki, jak się reżyseruje spektakle, jak się pracuje na scenie, jak robi się magię światłem i jak wygląda od kulis teatralna scenografia? Chcecie się dwiedzieć dlaczego teatr istnieje kilka tysięcy lat i się nie starzeje, na czym polega ta tajemnica? Przyjdźcie do nas, czekamy z uśmiechem! 😉

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)