W Garnizonie Sztuki – teatrze pozytywnych emocji, w wieczór sylwestrowy zagramy nasz najnowszy spektakl “NIC SIĘ NIE STAŁO”. Spektakl natychmiast stał się naszym kolejnym hitem, a widzowie oszaleli na jego punkcie😍 Jeśli więc chcecie szampańsko nastroić się na Nowy Rok zapraszamy serdecznie! Będzie śmiesznie do łez, będzie wzruszająco i oczywiście będzie lampka szampana. Potężna dawka pozytywnych emocji gwarantowana!!! 
To będzie niezapomniany wieczór w towarzystwie naszych wspaniałych aktorów!!!🥰🤩
 
Zapraszają: Michał ŻURAWSKI, Zofia ZBOROWSKA-WRONA, Maciej ZAKOŚCIELNY, Marcin KORCZ, Piotr GŁOWACKI, Jakub SASAK oraz Jędrzej WIELECKI 🥰
 
W SYLWESTRA spektakl „NIC SIĘ NIE STAŁO” zagramy aż dwa razy, godz. 18:00 i 21:00 
 
 
A oto kilka wybranych opinii naszych Widzów o spektaklu NIC SIĘ NIE STAŁO💕
 
10/10 ⭐️  “Super spektakl! WoW! Polecam! Cieszę się, że powstał taki spektakl👍 brawo👏 Polacy nic się nie stało…😉🇵🇱⚽️ “
 
10/10  ⭐️ “Nowa jakość teatru, nowoczesna forma, ale nie nad wyraz. Mistrzostwo aktorskie młodych i zdolnych aktorów. Poruszająca historia polskich piłkarzy i piłkarki :), temat zupełnie niekojarzący się z teatrem, a wrażenia bardzo pozytywne. Polecam!”
 
10/10  ⭐️  “Fantastycznie było! Pomysł na sztukę – boski. Aktorzy wcielili się w postaci genialnie. Zosia jako Ewa i Ania – wow! Dziękujemy bardzo. Przemiły wieczór :)”
 
10/10 ️ ⭐“Wszystkiego w sam raz: trochę śmiechu, refleksji, historii futbolu i słodko- gorzkie historie. Świetnie pokazany przekrój naszego społeczeństwa. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Naprawdę warto!”
 
10/10⭐ ️Spektakl był świetny! Ocena 10 bardzo dobrze to opisuje. To co najbardziej podobało się to sposób, w jaki piłkarze poszczególnych epok zostali przedstawieni. Twórca sztuki wykonał kawał dobrej roboty pokazując atmosferę w szatni 🙂 To co poszczególni trenerzy/selekcjonerzy robili z piłkarzami było mega! Również poziom i kultura aktorska stały na poziomie wyższym niż bardzo dobry. Polecam cieplutko!⭐
 
10/10 ⭐️ “Moja trzecia wizyta w Garnizonie na przestrzeni dwóch miesięcy , jestem pełna zachwytu po przedstawieniu. Wspaniała obsada i gra aktorska. W sobotę kolejna wizyta.”
 
________
 
 
NIC SIĘ NIE STAŁO to pełen euforii spektakl, z piłkarską historią w tle, z udziałem wspaniałych aktorów. Na scenie zobaczymy: Michała Żurawskiego/Michała Czerneckiego, Piotra Głowackiego, Macieja Zakościelnego, Marcina Korcza, Jakuba Sasaka, Jędrzeja Hycnara / Jędrzeja Wieleckiego i jedyną kobietę w tym męskim składzie Zofię Zborowską – Wronę. 
 
Nasza piłkarska opowieść jest pretekstem do przypomnienia uniwersalnych wartości, tak ważnych dla każdego z nas, jak wspólnota, przyjaźń, honor, fair play, pasja, patriotyzm. NIC SIĘ NIE STAŁO to niezwykle zabawna, ale i głęboko poruszająca podróż, autorstwa Piotra Rowickiego, w reżyserii Piotra Ratajczaka.
 
Piłka nożna jest niewątpliwie fenomenem, jest naszym najważniejszym sportem narodowym! Każdy kto choć raz miał okazję znaleźć się na trybunach stadionu piłkarskiego wie, że emocje zawsze sięgają zenitu. Kibicują wszyscy, niezależnie od płci czy wieku. Mężczyźni, kobiety, dzieci – wszyscy zjednoczeni! Moment głębokiego wzruszenia, gdy na stadionie rozbrzmiewają pierwsze słowa hymnu. Ekstatyczne uczucia radości, niesamowite i nieporównywalne z niczym skrajne emocje. To poczucie wspólnoty, honoru, patriotyzmu!
 
NIC SIĘ NIE STAŁO
 
 
Spektakl NIC SIĘ NIE STAŁO powstał z pasji i miłości do futbolu, jest hołdem złożonym kultowym postaciom polskiej piłki – opowieścią o zawodowej i życiowej drodze piłkarzy, zawsze niełatwej, często też obfitującej w dramatyczne wydarzenia. 
 
Ernest Wilimowski rozdarty między polską i śląską tożsamością, szantażowany przez niemiecką III Rzeszę, Kazimierz Deyna – geniusz środka pola, piłkarz wyklęty, uwielbiany i znienawidzony, Zbigniew Boniek ze swoim “niepoprawnym” temperamentem, 
Emmanuel Olisadebe, nasz „biało – czerwono – czarny”, pierwszy czarnoskóry zawodnik w historii kadry narodowej, Robert Lewandowski, tytan pracy w drodze do międzynarodowego sukcesu, czy Ewa Pajor, prawdziwa gwiazda światowej kobiecej piłki nożnej.
No i legendarni trenerzy, ekscentrycy i motywatorzy: Kazimierz GórskiJacek Gmoch czy Janusz Wójcik.
Wreszcie kibice są także bohaterami naszego show, pełni miłości, entuzjazmu, poświęcenia. Zawsze wierni, nawet po przegranych meczach śpiewający: Polacy, nic się nie stało!  No i oczywiście znający się na piłce i strategii lepiej niż wszyscy trenerzy i działacze razem wzięci!
 
Chcemy tą opowieścią zintegrować wszystkich wokół pasji jaką jest piłka nożna, dotrzeć do jej miłośników, ale też zarazić tą historią tych nieprzekonanych, szczególnie kobiety, które nie wykazują zrozumienia dla piłkarskich pasji swoich mężczyzn. Chcemy pokazać im jak ważne jest dla jakości związku wspólne celebrowanie sportowych emocji. 
 
Premiera spektaklu odbyła się 11 listopada tego roku.
 
Rekomendowany wiek przy spektaklach dla dorosłych to powyżej 16 rż, Obsługa Widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię młodszemu Widzowi.

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)