VICTORIA / True Woman Show


DŁUGOŚĆ

 

 

90 minut

PUBLICZNOŚĆ

 

 

16+

SPÓŹNIENI

 

Obsługa Widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię osobie spóźnionej

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej, zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, eksperymentalny show: VICTORIA / TRUE WOMAN SHOW gdzie do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:

Wiktoria – wieczna dziewczynka marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała,

Justyna – przepracowana matka – Polka, dla której rodzina jest najważniejsza

oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach – szefowa  korporacji.

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman?. Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek?

A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać?  I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

Victoria / True Woman Show to wybuchowy, pełen humoru i wzruszeń absurdalny komediodramat w doborowej obsadzie! I z happy endem!

 

Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań.

Spektakl jest opowieścią o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same.

To opowieść rozpięta pomiędzy śmiechem a refleksją, scenariusz zaś powstał w oparciu o prawdziwe historie – mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.

 

TO  SPEKTAKL O KOBIETACH – NIE TYLKO DLA KOBIET.

Spektakl VICTORIA / True Woman Show jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne….kiedy jesteśmy sobą!

Obsada:

 

JUSTYNA – Ewa Konstancja BUŁHAK/ Katarzyna ZIELIŃSKA
WIKTORIA – Edyta OLSZÓWKA/Magdalena KUMOREK
EWA – Anita SOKOŁOWSKA
OSKAR – Krzysztof SZCZEPANIAK / Krystian PESTA
GUCIO –  Rafał SZAŁAJKO / Maciej MIECZNIKOWSKI

 

Scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
Scenografia i kostiumy – Anna ADAMEK
Muzyka – Piotr ŁABONARSKI
Wizualizacje – Maria Matylda WOJCIECHOWSKA
Reżyseria świateł – Paulina GÓRAL
Choreografia i ruch sceniczny – Ewelina ADAMSKA-PORCZYK

 

 

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)