Pozytywni - spektakl sylwestrowy

DŁUGOŚĆ

 

 

90 minut

PUBLICZNOŚĆ

 

 

16+

SPÓŹNIENI

 

Obsługa Widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię osobie spóźnionej

GRAMY DWA RAZY W SYLWESTRA w CENTRUM KULTURY i SPORTU w PRUSZKOWIE

GODZ. 18:30 i 21:00.

 

BILETY NA: www.copa.pl i www.garnizonsztuki.org.pl 

PLEJADA GWIAZD W SYLWESTROWYM SPEKTAKLU “POZYTYWNI”

 

Spektakl POZYTYWNI to najlepszy pomysł na powitanie Nowego Roku!  Ten tytuł to uwielbiany przez widzów wielki teatralny HIT, który cieszy się niesłabnącą popularnością od 9 lat!

 

POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na sylwestrową tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Grażyna Wolszczak, Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat. 

 

POZYTYWNYCH zagramy w wieczór sylwestrowy dwa razy, o godz.: 18:30 i 21:00.

Sylwester Pozytywnych Emocji z lampką szampana i słodkim poczęstunkiem! Spędź go właśnie z nami, w CKiS Pruszków.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco…

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas- mówi Krzysztof Czeczot, reżyser.

Obsada:

EWA – Grażyna WOLSZCZAK

ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA/Agata WĄTRÓBSKA

JAN – Janusz CHABIOR

MICHAŁ – Łukasz SIMLATAUTOR: Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA: Krzysztof CZECZOTMuzyka: Adam WALICKI

Scenografia i wizualizacje: Dawid ZALESKY

Kostiumy: Katarzyna LEWIŃSKA

 
 

Partnerzy: PROJEKT Test, Fundacja Edukacji Społecznej, MAC AIDS FUND, MAC Cosmetics, H&M, Ströer, Restauracja Ambasada, Kevin. Marphy, e-Bilet, Aliganza Fashion Agency, AK Media, LAF Artists Management, The Pedicure Place, Myvision, Winstone
Patroni medialni: VIVA, Jastrząb Post

Czas trwania: 80 minut (bez przerwy)

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Uwaga! W związku z błędnym kierowaniem przez nawigację Google:

JEDYNYM PRAWIDŁOWYM ADRESEM Teatru Garnizon Sztuki jest ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa. (okolice Placu Trzech Krzyży, obok hotelu Sheraton, na tyłach Teatru Studio Buffo). Jesteśmy w trakcie wyjaśniania błędu i mamy nadzieję, że szybko uda nam się przywrócić prawidłową nawigację.

Do zobaczenia w Teatrze Garnizon Sztuki
;-)