KILOGRAM LITER

Warsztaty dla dzieci

Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji zaprasza na warsztaty dla rodzin z dziećmi pt. "KILOGRAM LITER" (30 maja 2021/ godz. 12.00)

Czy wiecie jak brzmi kilogram liter? A może chcielibyście go zatańczyć? Niemożliwe!? Z nami wszystko jest możliwe i zmienia się w świetną zabawę, wypełnioną sztuką i pozytywnymi emocjami.

Zapraszamy serdecznie rodziny do wspólnego, ruchowo-wokalnego działania. Warsztaty będą doskonałą okazją nie tylko do tego, żeby poznać lepiej litery, które mają swoją wagę, mieszkają gdzieś w naszym ciele i mogą brzmieć na różne sposoby. Nasze spotkanie to także twórczo spędzony czas, w którym pogłębiamy relacje, wzmacniamy więzi rodzinne, poszukujemy mocy w sobie i swoich dzieciach oraz odkrywamy jak wspaniale jest razem działać, bawić się i odkrywać świat.

Inspiracją do zajęć jest z jednej strony fascynacja dziecięcą wyobraźnią i kreatywnością, z drugiej - potrzeba poszukiwania kontaktu, radości z bycia blisko i zacieśniania więzi nadszarpniętych pandemicznym czasem.

Warsztaty poprowadzą dwie wspaniałe artystki, które od lat rozwijają się w obszarze działań artystycznych z dziećmi. Monika Kiwak - tancerka, pedagożka i jedna z najbardziej niezwykłych edukatorek tańca dla dzieci w Polsce oraz Halina Chmielarz - aktorka, edukatorka, nauczycielka ruchu, głosu i wrażliwości. To one będą przewodniczkami po świecie tańca, śpiewu i emocji oraz poprowadzą wszystkich - zarówno dzieci, jak i dorosłych, przez działania ruchowo-głosowe, dające wytchnienie dla ciała i umysłu oraz gwarantujące dobrą, rodzinną zabawę.

Ważne! Zapraszamy do udziału w warsztatach dzieci, wspólnie z rodzicami. Ponieważ będziemy działać ruchowo - zachęcamy do ubrania się w wygodny, niekrępujący ruchów strój. Działamy w skarpetkach. Pobrudzimy się pastelami.

Cena biletu dla dziecka: 40 zł
Cena biletu dla rodzica: 50 zł (Rodzic bierze czynny udział w warsztatach)

Obsada:

Koncepcja: Monika Kiwak, Halina Chmielarz, Alicja Morawska-Rubczak

Prowadzenie: Monika Kiwak, Halina Chmielarz

Przygotowane dla Garnizonu Sztuki 2021

KUP BILET

WARSZTAT pt. “KILOGRAM LITER” zabawy z ruchem i dźwiękiem dla Rodzin z dziećmi 3-6 lat. 30 maja 2021 (niedziela) / godz. 12.00