Potem – o – tem w Teatrze Garnizon Sztuki

Potem – o – tem w Teatrze Garnizon Sztuki

Potem – o – tem w Teatrze Garnizon Sztuki

Są wielkim teatralnym odkryciem! Pokochało ich zwłaszcza młode pokolenie widzów.
Robią spektakle na jakie mają ochotę, są niezależni, wyjątkowo twórczy i za każdym razem zaskakują niekonwencjonalnymi formami wyrazu.
Grupa teatralna POTEM-O-TEM działa w Warszawie od 2016 roku. Swoje spektakle wystawia nie tylko na tradycyjnych scenach teatralnych, słyną z poszukiwania i odkrywania nowych przestrzeni dla realizacji swoich przedsięwzięć. Każdy kto choć raz spotkał się z Potem – o tem i widział choć jedno ich przedstawienie wie, że zobaczył coś wyjątkowego, świeżego, czego się szybko nie zapomina…Nieposkromiony temperament i energia młodych twórców tworzy wyjątkowy świat, w który wciągnięty zostaje widz. Od niego zależy stopień zaangażowania, czy będzie tylko obserwatorem, czy też aktywnym uczestnikiem teatralnego wydarzenia.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że grupa Potem – o – tem od września tego roku będzie gościła na deskach naszego teatru. Wspólną przygodę zaczniemy od spektaklu “20 lexusów na czwartek”. A już 31 października zaprosimy na najnowszą premierę tej grupy